Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

SES Kadın Sporları nedir?
SES Kadın Sporları, 18-55 yaş arası yetişkin kadınlara spor yaptırmak, onlara sporcu olma deneyimi yaşatmak misyonuyla yola çıkmış, günden güne büyüyen bir amatör spor kulübüdür.
Yalnızca kadınlar mı aranıza katılabilir?
SES Kadın Sporları, 18-55 yaş arası yetişkin kadınlara spor yaptırmak, onlara sporcu olma deneyimi yaşatmak misyonuyla yola çıkmış, günden güne büyüyen bir amatör spor kulübüdür.
Daha önce hiç tecrübem yok yine de aranıza katılabilir miyim?
Aramıza katılmak için tecrübe aramıyoruz. Düzenli antrenmanlara devam edecek, uyumlu ve istekli tüm kadınlar aramıza katılabilir.
Daha önce bazı yerlerde ilgili branşta (Basketbol, voleybol, masa tenisi) spor yaptım. Geldiğimde buna göre bir seviyelendirme veya gruplara ayırma olacak mı?
Kulübümüz içinde tecrübeye veya yaşa göre hiçbir ayrım gözetilmemektedir. Tüm kadınlarımız aynı ortak antrenman programından geçmekte, birlikte nasıl oynayabileceklerini öğrenmektedir.
Antrenmanlar haftada kaç gün olmaktadır? Antrenmanların süresi nedir?
Antrenmanlarımız haftada 1 gün 1 saat 15 dakikadır.
Seçtiğim gün ve saate bağlı kalmak zorunda mıyım? Salı gününü seçtiysem ve o hafta Salı günü programım varsa yerine başka bir gün gelebilir miyim?
Maalesef gelemediğiniz günler sizin sorumluluğunuzdadır. Gruplar/Takımlar arası hareketlilik sayımız gereği kaos oluşturacağı için buna izin vermemekteyiz.
Aynı anda 2 branşta da spor yapabilir miyim?
Evet, aynı anda 2 hatta 3 branşta da spor yapabileceğiniz çoklu üyelik sistemimiz mevcuttur.
Maçlara veya turnuvalara katılmak zorunda mıyım?
Hayır maçlara veya turnuvalara katılmak zorunda değilsiniz.
Maçlar ve turnuva için ek ücret ödemem gerekir mi?
Takım veya gruplarımız için düzenlediğimiz lig veya turnuvalara ek bir ücret vermeniz gerekmemektedir.
Antrenman veya maçlarda kıyafet olarak ne giyebilirim?
Başlangıçta kendi kıyafetlerinizle katılabilirsiniz. (siyah ya da beyaz ağırlıkta olmasını tercih ederiz.) ilerleyen süreçte takım kıyafetlerini bizden edinmeniz gerekir ve tüm antrenman ve maçlarda bunları giymeniz zorunludur. Tıpkı profesyonel bir takım üyesi gibi.
Antrenman ve maçlara seyirci getirebilir miyim?
Antrenmanlarımızı daha rahat bir ortamda yapabilmek adına erkek seyirci almıyoruz (0-14 yaş çocuklarınız bu kurala dahil değil). Kadın seyirciye her zaman izin veriyoruz. Ancak erkek seyircilerinizi de tüm hazırlık, lig maçı ve turnuvalarımıza davet edebilirsiniz.

SES Kadın Sporları

Acıbadem, İstek Acıbadem Lisesi Acıbadem Mah. Bağ. Sok. No:8 34718 Kadıköy İstanbul

Levent, İsmail Tarman Ortaokulu Konaklar, Muhtar Oya Çolpan Sokak No:2, 34330 4 Levent /Beşiktaş/İstanbul

seskadinsporlari@gmail.com

0506 283 24 47

İletişim Formu

12 + 12 =